Archiv

Přihlašování do kurzu bruslení je spuštěno

I letos otevíráme kurz, kde se Vaše děti mohou pod vedením zkušených trenérů naučit bruslit a potažmo i hrát hokej. Kurz se od 18. září koná každou středu a sobotu. Přihlašování probíhá online.

Dva týmy TŘEŤÁKŮ ve Svítkově ostudu neudělaly

Vůbec na poslední turnaj této hokejbalové sezóny vyjely za naše třeťáky dva týmy. Kluci na turnaji odehráli po čtyřech zápasech a třešničkou bylo derby, ze kterého vítězně vzešel tým černých.

STARŠÍ ŽÁCI sehráli svůj miniturnaj v Přelouči

Starší žáci si svůj hokejbalový turnaj odehráli v Přelouči, kde je čekaly dva zápasy 3x10 minut. V prvním duelu se kluci střetli s domácím celkem. Výsledek byl dlouhou dobu vyrovnaný, konečný výsledek byl 1:2. Druhý zápas jsme odehráli s Poličkou, soupeř byl značně lepším týmem. Zápas skončil 0:9.

ČTVRŤÁCI odehráli turnaj v Heřmanově Městci

Na turnaji v Heřmanově Městci jsme v prvním zápase narazili na Svítkov "černý", se kterým jsme padli poměrem 2:11. Poté nás čekal domácí tým bílých, kde konečné skóre bylo 2:4. Třetí zápas jsme sehráli s Přeloučí s výsledkem 4:6 a v posledním duelu s modrým týmem domácích jsme remízovali 2:2.

MLADŠÍ ŽÁKY neodradil ani déšť, na hokejbale zapsali pěkné výsledky

Za deštivého dopoledne si mladší žáci poměřili své hokejbalové síly se soupeři na stadioně v Hradci Králové. Z prvního duelu jsme odešli s výhrou 1:0 nad Přeloučí. S týmem HBC Pardubice jsme sehráli vyrovnaný duel až do poslední sekundy, kdy i na tabuli díky našemu závěrečnému tlaku a vyrovnávací brance svítilo skóre 1:1. S domácím celkem jsme si v zápase poradili 6:0 a turnaj završili zápasem s pardubickým Svítkovem. S kvalitním soupeřem jsme padli 1:8.

ČTVRŤÁCI předvedli v Přelouči přesvědčivé výkony

V rámci suché přípravili tentokrát ročník 2015 a mladší zavítal na hokejbal do Přelouče. Kluci předvedli přesvědčivé výkony, když třikrát vyhráli a jednou remízovali. V prvním duelu jsme zvítězili těsným výsledkem 3:2 nad svítkovským bílým týmem. Poté jsme poměřili své síly s Českou Třebovou, když jsme soupeři nastříleli 13 gólů a náš brankář udržel čisté konto. Svítkovský černý tým jsme porazili rozdílem 7:4 a v posledním zápase remízovali 4:4 s Hostivaří.


TŘEŤÁCI na hokejbalovém turnaji ve Svítkově

V neděli 5. května naše přípravky zavítaly do svítkovské hokejbalové arény. V prvním duelu si kluci poradili s domácím celkem Svítkov Stars "černý tým", hned poté odešli s další výhrou proti Pardubicím "bílý tým" a do třetice zvítězili nad Sršni ze Svitav. V posledním zápase turnaje nestačili na Ježky z Heřmanova Městce.

Ohlédnutí za uplynulou sezónou 2023/2024

Před Velikonoci správce zimáku zmáčkl čudlík, led začal tát a nyní je na ploše už jen pár kaluží a já mám prostor, ohlédnout se zase trochu za uplynulou sezónou, které daly opět tečku mládežnické turnaje. Duben je pro hráče odpočinkový a od května je čeká dvouměsíční příprava na novou sezónu včetně hokejbalových turnajů.

Turnaj mladších žáků 24. března 2024

Na turnaji O putovní pohár starosty města byli mladší žáci třetí

Turnaj dorostenců 23. března 2024

Na turnaji O putovní pohár předsedy klubu jsou dorostenci opět stříbrní

Turnaj starších žáků 17. března 2024

Na Memoriálu Josefa Verfla skončili starší žáci třetí

Ohlédnutí za uplynulou sezónou 2022/2023

Led je rozpuštěn a já se zase po roce hlásím s menším ohlédnutím za hokejovou sezónou, se kterou jsme se letos rozloučili uspořádáním čtyř mládežnických turnajů. Odpočívat budou hráči jen v dubnu, pak je čeká dvouměsíční příprava na sezónou novou. Aktivně se budou připravovat na suchu s využitím místních sportovních areálů. Na plánu mají i několik hokejbalových turnajů. Teď ale zpět k sezóně minulé.

JUNIORKA CUP 18. března 2023

Junioři jsou na Memoriálu Zdeňka Jarkovského čtvrtí

Ohlédnutí za uplynulou sezónou 2021/2022

Je to tu zase... sezóna utekla jako voda a já se za ní opět alespoň ve zkratce ohlížím. Poslední březnový víkend jsme za letošní mistrovskou sezónou udělali pomyslnou tečku uspořádáním domácích turnajů pro mládežníky. Pracovníci zimního stadionu následně zmáčkli knoflík a led se začal pomalu rozpouštět.

Ohlédnutí za uplynulou sezónou 2020/2021

Už několik sezón zpátky se ohlížím za uplynulou sezónu a na zhruba dvou stránkách se vám, fanouškům novobydžovského hokeje, snažím po jednotlivých kategoriích přiblížit a připomenout, jak si vedl náš klub. Loni jsem svůj elaborát zakončila větou, že doufám, že se společně podle plánu v září potkáme znovu u ledu. Ono se tak skutečně stalo, to je pravda, avšak netušila jsem, jak dlouhé to bude mít trvání… Já bych se vlastně ohledně sezóny rozepsat mohla, na dvě stránky by to určitě vyšlo. Nepřiblížila bych vám ale úspěchy našich mládežníků nebo mužů, ale náš „boj“ s administrativou. Jelikož pořádná sezóna nebyla, tak samozřejmě docházelo k vrácení některých finančních prostředků získaných v rámci dotací, na druhou stranu nás ale další sezóna čeká, tudíž bylo žádoucí vyplnit několik nových žádostí o dotace a podobně. Ve zkratce řečeno, bylo to hlavně principem papír sem, papír tam, čísla sečíst, čísla odečíst.

Zobrazeno 1–15 z celkem 22

Přihlašování do kurzu bruslení je spuštěno

I letos otevíráme kurz, kde se Vaše děti mohou pod vedením zkušených trenérů naučit bruslit a potažmo i hrát hokej. Kurz se od 18....

Dva týmy TŘEŤÁKŮ ve Svítkově ostudu neudělaly

Vůbec na poslední turnaj této hokejbalové sezóny vyjely za naše třeťáky dva týmy. Kluci na turnaji odehráli po čtyřech zápasech a...

STARŠÍ ŽÁCI sehráli svůj miniturnaj v Přelouči

Starší žáci si svůj hokejbalový turnaj odehráli v Přelouči, kde je čekaly dva zápasy 3x10 minut. V prvním duelu se kluci střetli s...