Archiv

ČTVRŤÁCI předvedli v Přelouči přesvědčivé výkony

V rámci suché přípravili tentokrát ročník 2015 a mladší zavítal na hokejbal do Přelouče. Kluci předvedli přesvědčivé výkony, když třikrát vyhráli a jednou remízovali. V prvním duelu jsme zvítězili těsným výsledkem 3:2 nad svítkovským bílým týmem. Poté jsme poměřili své síly s Českou Třebovou, když jsme soupeři nastříleli 13 gólů a náš brankář udržel čisté konto. Svítkovský černý tým jsme porazili rozdílem 7:4 a v posledním zápase remízovali 4:4 s Hostivaří.


TŘEŤÁCI na hokejbalovém turnaji ve Svítkově

V neděli 5. května naše přípravky zavítaly do svítkovské hokejbalové arény. V prvním duelu si kluci poradili s domácím celkem Svítkov Stars "černý tým", hned poté odešli s další výhrou proti Pardubicím "bílý tým" a do třetice zvítězili nad Sršni ze Svitav. V posledním zápase turnaje nestačili na Ježky z Heřmanova Městce.

Ohlédnutí za uplynulou sezónou 2023/2024

Před Velikonoci správce zimáku zmáčkl čudlík, led začal tát a nyní je na ploše už jen pár kaluží a já mám prostor, ohlédnout se zase trochu za uplynulou sezónou, které daly opět tečku mládežnické turnaje. Duben je pro hráče odpočinkový a od května je čeká dvouměsíční příprava na novou sezónu včetně hokejbalových turnajů.

Turnaj mladších žáků 24. března 2024

Na turnaji O putovní pohár starosty města byli mladší žáci třetí

Turnaj dorostenců 23. března 2024

Na turnaji O putovní pohár předsedy klubu jsou dorostenci opět stříbrní

Turnaj starších žáků 17. března 2024

Na Memoriálu Josefa Verfla skončili starší žáci třetí

Ohlédnutí za uplynulou sezónou 2022/2023

Led je rozpuštěn a já se zase po roce hlásím s menším ohlédnutím za hokejovou sezónou, se kterou jsme se letos rozloučili uspořádáním čtyř mládežnických turnajů. Odpočívat budou hráči jen v dubnu, pak je čeká dvouměsíční příprava na sezónou novou. Aktivně se budou připravovat na suchu s využitím místních sportovních areálů. Na plánu mají i několik hokejbalových turnajů. Teď ale zpět k sezóně minulé.

JUNIORKA CUP 18. března 2023

Junioři jsou na Memoriálu Zdeňka Jarkovského čtvrtí

Ohlédnutí za uplynulou sezónou 2021/2022

Je to tu zase... sezóna utekla jako voda a já se za ní opět alespoň ve zkratce ohlížím. Poslední březnový víkend jsme za letošní mistrovskou sezónou udělali pomyslnou tečku uspořádáním domácích turnajů pro mládežníky. Pracovníci zimního stadionu následně zmáčkli knoflík a led se začal pomalu rozpouštět.

Ohlédnutí za uplynulou sezónou 2020/2021

Už několik sezón zpátky se ohlížím za uplynulou sezónu a na zhruba dvou stránkách se vám, fanouškům novobydžovského hokeje, snažím po jednotlivých kategoriích přiblížit a připomenout, jak si vedl náš klub. Loni jsem svůj elaborát zakončila větou, že doufám, že se společně podle plánu v září potkáme znovu u ledu. Ono se tak skutečně stalo, to je pravda, avšak netušila jsem, jak dlouhé to bude mít trvání… Já bych se vlastně ohledně sezóny rozepsat mohla, na dvě stránky by to určitě vyšlo. Nepřiblížila bych vám ale úspěchy našich mládežníků nebo mužů, ale náš „boj“ s administrativou. Jelikož pořádná sezóna nebyla, tak samozřejmě docházelo k vrácení některých finančních prostředků získaných v rámci dotací, na druhou stranu nás ale další sezóna čeká, tudíž bylo žádoucí vyplnit několik nových žádostí o dotace a podobně. Ve zkratce řečeno, bylo to hlavně principem papír sem, papír tam, čísla sečíst, čísla odečíst.

Ohlédnutí za uplynulou sezónou 2019/2020

Jak všichni jistě víte, současná situace ve světě a u nás v republice zapříčinila i to, že musela být předčasně ukončena sezóna našich hokejistů. V podstatě jsme všichni ochuzeni o její vrchol – áčko mělo na programu boje o kov nejcennější v KLM a mládežníky čekaly domácí a venkovní turnaje. Vše bylo naplánováno, avšak situace nedovolila akce uskutečnit, zdraví nás všech je přece jenom přednější. Prvotní smutek z tak rychle ukončené sezóny již, pevně věřím, vystřídalo těšení na sezónu novou. V této chvíli však ale ještě nedokážeme říct, kdy začneme. Až bude ta možnost, rozjedeme přípravu na dvě stě procent a snad i přes velkou dřinu s úsměvem na tváři. Nyní se mohou zatím všichni připravovat v módu „home office“. Musím podotknout, že jsem již takový trénink u některých mládežníků zpozorovala, za což jsem i za trenéry ráda. A abych ani já nezahálela, ráda bych vám během našeho čekání na novou sezónu zprostředkovala alespoň pár střípků z naší, teď již, uplynulé sezóny.

Ohlédnutí za uplynulou sezónou 2018/2019

Je to již víc než měsíc, kdy hokejisté našeho klubu sehráli svá poslední mistrovská utkání. V současné době se všechny mládežnické týmy aktivně připravují na nadcházející sezónu 2019/2020 v rámci suché přípravy na zimním stadionu či na venkovních sportovních hřištích.

Ohlédnutí za uplynulou sezónou 2017/2018

Je to již skoro měsíc, kdy hokejisté našeho klubu sehráli svá poslední mistrovská utkání, sezónu na domácím ledě završili turnaji, při kterých to Bydžovákům jen „cinkalo“. V současné době si všichni víceméně užívají volný duben, potom začne všem mládežnickým týmům aktivní příprava na nadcházející sezónu 2018/2019. Jako obvykle si ještě někteří nazují kopačky nebo se budou účastnit hokejbalových turnajů.

Ohlédnutí za uplynulou sezónou 2016/2017

Poslední březnový víkend jsme za letošní mistrovskou sezónou udělali pomyslnou tečku. Pár přátelských zápasů a turnajů sice naše mládežníky ještě čeká, avšak všichni si víceméně užívají měsíc volna. Za pár dní totiž všem začne aktivní suchá příprava na nadcházející sezónu 2017/2018. V rámci ní se některé týmy budou účastnit hokejbalových turnajů, další naopak zase nazují kopačky a vydají se na fotbalové turnaje hokejistů.

Ohlédnutí za uplynulou sezónou 2015/2016

Je to již téměř měsíc, co naši hokejisté sehráli svá poslední mistrovská utkání. O víkendech na konci března a začátku dubna se ještě mládežníci zúčastnili několika turnajů po republice. Za pár dní pak začne aktivní příprava na nadcházející sezónu 2016/2017. Některé týmy mají v plánu účast na hokejbalových turnajích, další zase nazují kopačky a vydají se na fotbalové turnaje hokejistů.

Zobrazeno 1–15 z celkem 17

ČTVRŤÁCI předvedli v Přelouči přesvědčivé výkony

V rámci suché přípravili tentokrát ročník 2015 a mladší zavítal na hokejbal do Přelouče. Kluci předvedli přesvědčivé výkony, když...

TŘEŤÁCI na hokejbalovém turnaji ve Svítkově

V neděli 5. května naše přípravky zavítaly do svítkovské hokejbalové arény. V prvním duelu si kluci poradili s domácím celkem Svítkov...

Ohlédnutí za uplynulou sezónou 2023/2024

Před Velikonoci správce zimáku zmáčkl čudlík, led začal tát a nyní je na ploše už jen pár kaluží a já mám prostor, ohlédnout se...